Polārie Urāli

Kruīzs polārajos Urālos (0)

2009. gada 12. jūlijā 4 entuziasti no Rīgas (Māris, Elīna, Ieva un Linards) dodas dažus tūkstošus kilometrus uz Austrumiem, lai Urālos aiz Polārā loka ar katamarānu peldētu lejup pa kalnu upi Longotjoganu, kas ietek Obā, pavisam netālu no pašas Obas ietekas Ziemeļu ledus okeānā. Zemāk var lasīt šī ceļojuma dienasgrāmatu.
 

Indoķīnas jaukumi (0)


Uz Āziju aizbraukt gribējās jau sen, beidzot to arī izdevās realizēt, jau (2006. gada) janvārī par Ls 470 ar māsu Elīzu iegādājāmies biļetes turp un atpakaļ uz Bangkoku un jūlijā devāmies ceļā. Katrai programmā iekļautajai valstij iegādājāmies Rough Guide ceļvedi, vēl Elīzai izdevās sarunāt mums naktsmājas Bangkokā, saņēmām pāris šprices pret slimībām, un ceļojums varēja sākties.
 

Džedaji Islandē (0)


2005. gada Lieldienās man trakoti sagribējās aizbraukt uz Islandi, vārds pa vārdam, joks pa jokam, un jūnija sākumā kopā Jusi nopirkām Iceland Express biļetes no Kopenhāgenas uz Reikjaviku un pēc tam arī airBaltic Rīga – Kopenhāgena. Par biļetēm katrs samaksājām 340 latus, vēl ap 150 latiem iztērējām Latvijā iepērkot pārtikas krājumus, apdrošināšanai un dažiem sīkiem izdevumiem Islandē. Tā mēs relatīvi lēti apciemojām vienu no dārgākajām valstīm pasaulē.